Jak mieć piękne paznokcie

Twarde, niełamiące się i nierozdwajające paznokcie to marzenie wielu kobiet. Niektóre z natury mają paznokcie bardzo twarde, jednak zdecydowana większość zmaga się z różnymi problemami.
Często łamliwość paznokcie, czy rozdwajanie się, jak również przebarwienia są wynikiem złego odżywiania lub choroby. Niestety brak pewnych witamin i minerałów może być naprawdę zły pływ na kondycję naszych paznokcie. Trzeba też pamiętać, że czasem jest to kwestia hormonów i poważniejszych problemów ze zdrowiem. Jeśli, więc żadne zabiegi nie przynoszą efektów, musimy dobrze się przebadać, bo problem może być poważniejszy.
Chociaż reklamy zachęcają nas do korzystania odżywek wyglądających jak bezbarwny lakier, a Panie z ekranu zapewniają, że jest to najlepszy sposób na poprawę wyglądu swoich paznokci, pamiętajmy, że takie specyfikami zawierają pełno chemii, która osłabia nasze paznokcie. Dlatego lepiej jest postawić na naturalne sposoby. Szczególnie efektywne jest stosowanie olejów, które dodatkowo poprawiają kondycję skóry naszych dłoni.

Previous post Dostarczanie pożywienia zdrowego
Next post Problem z tłustymi potrawami