Jak nie przytyć w okresie jesienno-zimowym?

Okres jesienno-zimowy zmienia nasze podejście do zdrowego stylu życia. Fakt, że nosimy ogromną ilość swetrów, ubrań, kurtek sprawia, że zgrabna sylwetka przestaje być niezbędna. Fałdki możemy zakryć i do tego bezkarnie zajadamy się ciasteczkami i chipsami podczas wieczornych seansów filmowych, bo nikomu nie chce wyjść się na spacer.
Problem tycia w okresie jesienno-zimowym jest bardzo popularny i dotyczy ogromnej ilości osób. Na wiosnę natomiast ostro walczymy z tym, co nam przybyło przez zimę i tak ten krąg się zamyka. Raz tyjemy raz chudniemy, a to jak wiemy bywa niezdrowe.
Jesienią trudno jest nam znaleźć chęć do ćwiczeń, a dodatkowo ze względu na chłód mamy większe zapotrzebowanie na energię z pożywienia. Latem jemy zdecydowanie mniej, niż zimową pora roku. Trudno jest znaleźć rozwiązanie idealne dla każdego, każdy ma inne przyzwyczajenia, organizm, chęć do działania. Przede wszystkim warto zapisać się na siłownię, bo wydane już na karnet pieniądze często motywują bardziej niż zdjęcia zgrabnych modelek.

Previous post Podawaj dziecku wodę
Next post Produkty które warto jeść