Jak wysmuklić sylwetkę

Szczupła i zgrabna sylwetka to teraz obiekt pożądania. Nie ma znaczenia typ sylwetki, jaką posiadamy, zafascynowane zdjęciami w magazynach i Internecie chcemy wyglądać, jak największe gwiazdy. Niestety bardzo często zapominamy, że takie idealne zdjęcia to efekt pracy dobrego fotografa, a potem programu do obróbki zdjęć. Nie da się zaprzeczyć, że w rzeczywistości wszystko to, co widzimy w magazynach to zakłamana rzeczywistość.
Trzeba jednak zaważyć, że w rzeczywistości szczupłe kształty są synonimem zdrowia, o ile nie mówimy tutaj o anorektycznej posturze. Osiągnieciem pięknej i zgranej sylwetki nie jest najłatwiejsze. Wymaga ogromnego poświęcenia i determinacji w dążeniu do celu.
Podstawą jest zdrowa dieta, która nie będzie sprzyjać tyciu, a odchudzaniu. Jednak samo jedzenie to tylko połowa sukcesu. Ogromne znaczenia mają ćwiczenia. Ciało, które nie ćwiczy nie jest tak jędrne i smukłe. Aby faktycznie osiągnięcie szczupłej sylwetki było możliwe musimy regularnie uprawiać sport, rzeźbić sylwetkę, najlepiej pod okiem instruktora.

Previous post Własny ogród lub działka
Next post Kiedy się nie wysypiamy