Piękne i zadbane ciało

Już nie długo lata, a więc okres, gdy słońce nas przygrzewa i każdy pakuje się na wakacje, czy krótki wypad nad jezioro. Jednak zanim skoczy wystrój popatrzmy na swoje ciało, czy jest zadbane, jędrne i bez nadwagi? Oczywiście nie każdy musi być modelką, bo też nie oto chodzi, ale pamiętajmy, że to jak wyglądamy ma wpływ na to, jak się czujemy psychicznie i fizycznie.
Wiele kobiet tuż przed wakacjami stosuje rygorystyczne diety i po ponad 6 miesiącach przerwy zaczyna walczyć o jędrne ciało bez cellulitu. Niestety walka ta jest bardzo trudna i w tak krótkim czasie wygrywają ją nielicznie. Jeśli nie chcemy walczyć o piękne i zgrabne ciało w kilka tygodni, musimy cały rok ćwiczyć i je ujędrniać.
Na pewno ważny wpływ na nasz wygląd ma ruch, ale pamiętajmy, ze zwykle ćwiczenia carfio nie dadzą nam jędrnego ciała, musimy tez wzmocnić mięśnie, a ćwiczenia wzbogacić pełnowartościową dietą, która nie wykończy naszego organizmu, ale wspomoże naszą walkę o piękne zgrabne ciało przed tym, jak wskoczymy w bikini.

Previous post Jak schudnąć zdrowo ?
Next post Bez zbędnych uogólnień