Jak schudnąć zdrowo ?

Jak zdrowo i szybko schudnąć
Nie każdy sposób odchudzania się jest bezpieczny i zdrowy. Jeżeli chcemy szybko schudnąć, nie narażając się na skutki uboczne to skorzystajmy z poniższych rad. Spalanie tkanki tłuszczowej przyspiesza witamina C.
Chcąc schudnąć, zaczynamy dzień od wypicia szklanki świeżo wyciśniętego soku z owoców cytrusowych i zjadając następnie talerz ugotowanych na mleku płatków owsianych. Sok z cytrusów dostarczy witaminy C, a płatki owsiane rozpuszczalnego błonnika.
Spalanie tkanki tłuszczowej przyspieszają również ostre i aromatyczne przyprawy: chili, pieprz, cynamon, imbir. Uczucie głodu możemy zaspokoić popijając wodę pomiędzy poszczególnymi posiłkami. W czasie odchudzania używajmy wyłącznie oleju rzepakowego lub oliwę z oliwek. Są one źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Każdy posiłek powinien zwierać jedną porcję warzyw, które zawierają dużą ilość błonnika, witamin i minerałów. Możemy jeść je ugotowane na parze lub na surowo, ale zawsze w towarzystwie łyżeczki oliwy lub oleju.

Previous post Unikaj tłuszczów trans
Next post Piękne i zadbane ciało