Piękne, lśniące włosy

Każda kobieta marzy o tym, żeby posiadać piękne i lśniące włosy. Niestety każdego dnia narażamy swoje włosy używając lokówek, suszarek, prostownic, różnych pianek i lakierów do włosów. Obciążamy też nasze włosy częstą koloryzacją.
Wiele kobiet ma przede wszystkim problem z wypadającymi włosami. Musimy pamiętać, że w wielu przypadkach jest to nie tyle kwestia samej pielęgnacji włosów, co po prostu problemy ze zdrowiem i brak pewnych istotnych składników w naszej diecie.
Piękne i lśniące włosy można osiągnąć dzięki domowym zabiegom pielęgnacyjno-upiększającym, jak również odżywkom i maskom zakupionym w sklepie, ale jeśli chcemy ograniczyć użycie chemii, postawmy na naturalne składniki, jak pokrzywa, tymianek, lawenda, czy melisa. Płukanki ziołami poprawią kondycję naszego włosa.
Wiele osób poleca zabieg olejowania przy użyciu oleju kokosowego i olejków eterycznych. Taki zabieg pozwala uzyskać lśniące włosy. Należy jednak pamiętać, żeby nie stosować tego zabiegu zbyt często i nie przepolerować włosów, bo ciągle będą wyglądały na nieświeże i przetłuszczone.

Previous post Pływanie – sposób na wodny relaks
Next post Jak dbać o swój żołądek