Rewolucja na talerzu

Wielu z nas wydaje się, że posiłki dietetyczne musza być nudne i zawsze wyglądać tak samo. Czasy jednakże bardzo się zmieniły i dzisiaj można już w Polsce kupić szereg różnych składników, o których kiedyś mogliśmy sobie jedynie pomarzyć, lub wcale ich nie znaliśmy. Ciągle powstają całkowicie nowe sklepy, a te większe sprowadzają przeróżne, nawet bardzo egzotyczne składniki z całego świata.
Nie musimy więc na diecie jeść jedynie piersi z kurczaka w połączeniu z kasza jaglaną i surówką z marchewki. Przede wszystkim zachwyca mnogość dostępnych ryb i owoców morza, które są niezwykle zdrowe i zawierają w sobie bardzo mało kalorii. Poza tym, warzywa, które są sezonowe, tak naprawdę możemy już kupować przez cały rok, jednakże musimy się liczyć z tym, że będą one zawierały chemię w postaci nawozów sztucznych.
Sztuka polega jednakże nie tylko na składnikach pożywienia, ale także na ich przygotowaniu i obróbce. Można bowiem zdecydować na wiele egzotycznych potraw, wystarczą jedynie dobre przyprawy. Takie dzisiaj również możemy zakupić w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie.

Previous post Wystarczy chcieć
Next post Odszyfrowanie skomplikowanego składu