Rodzaje aktywności jakie

Różne rodzaje aktywności fizycznej
Dzisiaj każdy, kto chce być zdrowy i długo cieszyć się doskonałym wyglądem, musi pamiętać o aktywności fizycznej. W klubach fitness jest tak duży wybór różnych zajęć, że każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Podpowiadamy co ćwiczyć, aby osiągnąć określone rodzaje efektów.
Stretching
Ćwiczenia doskonałe dla tych osób, którym zależy przede wszystkim na poprawie elastyczności ciała. Jest to również świetny sposób na skuteczne dotlenienie organizmu. Trzeba jednak pamiętać, że początki mogą być tutaj bardzo trudne. Im jesteśmy starsi, tym rozciąganie mięśni przychodzi nam coraz trudniej.
Pilates
Ta ciekawa gimnastyka to połączenie baletu z elementami jogi i ćwiczeń o charakterze siłowym. Pilates poleca się zwłaszcza tym, którzy borykają się z problemami z kręgosłupem. Pomaga również radzić sobie ze stresem.
Aeroboxing
Doskonały wybór, jeśli chcemy zbudować sprawność fizyczną. Poprawia koordynację ruchową, wyrabia kondycję. Początki podobnie jak w przypadku stretchingu nie są łatwe. Efekty pojawiają się jednak naprawdę bardzo szybko.

Previous post Własne warzywa i owoce = bezpieczeństwo
Next post Zmiana trybu życia