Woda ma znaczenie

Nasz organizm składa się w większości z wody, czyli tak naprawdę jesteśmy po części wodą, nic, więc dziwnego, że potrzebujemy nawodnienia i to nie jednej szklanki dziennie, a dwóch litrów.
Wiele osób uważa, że wypicie 2 litrów wody dziennie jest zupełnie abstrakcyjne, niemożliwe do zrealizowania, ale jeśli dobrze taką wodę podzielimy, to okaże się, że w rzeczywistości jesteśmy w stanie wypić taką ilość płynów.
Woda ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Nienawodnienie czujemy się bardziej senni, zmęczeni, dlatego też musimy pamiętać o tym, aby nawadniać się nie tylko w momencie, gdy jesteś spragnieni
Woda wpływa na wygląd naszej cery, skóry. Brak odpowiedniego nawodnienia odbija się na naszym wyglądzie. Specjaliści zajmujący się tą tematyka przeprowadzili eksperyment na kilkudziesięciu osobom. Każda osoba biorąca udział w eksperymencie polegającym na wypijaniu 2 litrów wody każdego dnia zauważyła, że skóra jest jędrniejsza i bardziej promienna, a cellulit na udach znacznie się zmniejszył, co jest bardzo istotne dla Pań.

Previous post Nie odmawiaj sobie przyjemności
Next post Które witaminy łatwo przedawkować?