Cellulit nie znika od razu

Cellulit o największa zmora kobiet. Nie ma już znaczenia waga, wiek, dotyka to coraz młodszych osób, ale można z tym walczyć, ważna jest jednak systematyczność, zmiana nawyków żywieniowych, regularne ćwiczenia.
Podstawą jest nawadnianie. Jędrność skóry zależy od tego, czy dobrze nawadniamy nasz organizm. Jeśli faktycznie tak się dzieje, pomarańczowa skóra nie będzie naszym problemem. Warto jednak zaobserwować, czy jednocześnie nie stosujemy diety, czy też leków, które mogą powodować zatrzymywanie wody w organizmie, a co z tym wiąże się oczywiście cellulit wodny.
Ćwiczenia i pobudzanie krążenia naprawdę może odmienić wygląd naszej skóry. Szybko odzyskamy jej jędrność, cellulit stanie się mniejszy, ale nie od razu. Potrzeba naprawdę intensywnych ćwiczeń, żeby zauważyć efekty.
Skoki wagi, jedzenie produktów wypełnionych konserwantami, czy chociażby antybiotykami tez ma wpływ na wygląd skóry. To właśnie antybiotyki podawane zwierzętom, których mięso potem spożywamy sprawiają, że problem cellulitu dotykach coraz młodszych osób.

Previous post Jak dbać o serce
Next post NNKT – dlaczego warto je spożywać i gdzie można je znaleźć?