Cera jak z magazynu o modzie

Wiadomo, że magazyny modowe kłamią, wszystkie zdjęcia są wyretuszowane, a idealne ciała i cera modelek to mrzonka. Trzeba jednak zauważyć, że nie jest tak, że każda modelka ma brzydkie ciało i cerę. Niektóre faktycznie walczą z trądzikiem, bielactwem, czy łuszczycą, ale jednocześnie mogą być zgrabne lub mieć piękna, aksamitną cerę. Nawet na ulicy spotkamy osoby, które mogą pochwalić się taką piękną cerą. Jak osiągnąć taki wygląd?
Wiele zależy od tego, co jemy, czy nie przesadzamy z czekoladą. Trzeba też zauważyć, że w wielu przypadkach nie jest to tylko kwestia jedzenia, ale również kwestie hormonalne. Jeśli przyjmujemy jakiekolwiek tabletki szansa na występowanie niedoskonałości jest większa.
Dużym problemem jest brak higieny. Z lenistwa nie zmywamy makijażu, nie myjemy twarzy po powrocie do domu, a brudnymi rękoma dotykamy jej. Do tego nie zmieniamy regularnie pościeli, a przecież kładziemy na nią twarz. Do tego bardzo często dochodzą kwestie toksyn, ale również zaburzenia funkcjonowania różnych organów.

Previous post Jędrne pośladki i brak cellulitu
Next post Dlaczego organizm potrzebuje inuliny