Jędrne pośladki i brak cellulitu

Każda kobieta pragnie mieć jędrne pośladki i brak problemu z cellulitem. Niestety nasz styl życia blokuje nam realizację tego marzenia, a sam cellulit stał się wręcz chorobą cywilizacyjną i nie dotyczy tylko Pań z dodatkowymi kilogramami, jak wcześniej sądzono, ale dosłownie 90% kobiet bez znaczenia ile ważymy.
Aby osiągnąć jędrne pośladki nie wystarczy, że będziemy stosować najdroższe kremy, musimy też zadbać o to, aby nasz mięsnie się rozbudowały, bo bez tego wynik będzie marny. Ważne jest, więc, aby regularnie wspomagać mięśnie ćwiczeniami.
Kremy i zabiegi będą bardzo pomocne, bo ćwiczenia zmienią wygląd naszej skóry, ale nigdy całkowicie nie usuną cellulitu. Musimy jednak pamiętać, ze takie kremy trzeba stosować regularnie, a nie tylko przez miesiąc w roku. Do tego warto od czasu do czasu zrobić sobie masaż i regularnie stosować peelingi.
Czasem cellulit jest wynikiem zatrzymywania wody w organizmie, jak również bardzo często problemem jest zła dieta. Musimy zweryfikować to, co jemy i pijemy, aby zapobiec powstawania cellulitu, który jest mało apetyczny.

Previous post Nasze organizmy są różne
Next post Cera jak z magazynu o modzie