Czy warto zatrudnić trenera personalnego?

Usługa trenera personalnego nie należy do najtańszych. Najlepsi trenerzy swoje stawki zaczynają od 100 złotych za godzinę, ale oczywiście znajdziemy tez nieco tańsze rozwiązania. Trzeba jednak zauważyć, że nie korzysta z niego zbyt duża liczba osób, a przecież wiążą się z tym pewne korzyści.
Trener personalny podchodzi do klienta indywidulanie, nie układa ćwiczeń ogólny, a dopasowanych do potrzeb klienta, wie, jakie ma możliwości fizyczne, ale również oczekiwania związane z wykonywaniem ćwiczeń. Nie da się ukryć, że jeśli zależy na takim zestawie, który pozwoli osiągnąć nam określony cel szybciej, zatrudnienie trenera będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.
Opieka trenera pozwala nam na uniknięcie błędów, kontuzji, jeśli sami ćwiczymy korzystając z filmików umieszczonych w sieci lub uczęszczam na zajęcia grupowe nie zawsze mamy świadomość, jak dane ćwiczenie wpłynie na nasz organizm, czy wykonując je nie obciążamy zbytnio naszych stawów, kręgosłupa, kolan. W taki sposób możemy sobie szybko zaszkodzić

Previous post Utrzymanie diety jak ?
Next post Kuracja probiotyczna dr Perricone