Dieta owocowo warzywna dlaczego dobra ?

Dieta owocowo – warzywna
Każdy z nas chce móc pochwalić się idealną sylwetką. Droga do zgrabnego ciała może być jednak bardzo trudna. To właśnie z tego powodu wiele osób decyduje się na stosowanie diet odchudzających. Jedną z nich jest dieta owocowo – warzywna. Poznajmy ją nieco bliżej.
Dla kogo?
Dieta została opracowana przez dr Ewę Dąbrowską. Jest to więc dieta polska. Dieta zapewnia szybki sukces. Dzięki temu doskonale sprawdza się w przypadku tych osób, którym brakuje motywacji. Efekty pojawiają się bardzo szybko. Do tego nie ma odczucia głodu, a ciało nie reaguje źle na taki sposób odżywiania.
Jak wygląda?
Cała dieta trwa maksymalnie trzy tygodnie. W czasie jej trwania sięgasz tylko i wyłącznie po warzywa i owoce. Nie wolno jeść żadnego pieczywa, zakazane są nawet płatki zbożowe, nabiał i mięso. Warto jest również to, że owoce, które się je, muszą charakteryzować się niską zawartością cukru. W efekcie nie wolno sięgać na przykład po winogrona i gruszki. W przypadku warzyw chodzi o te, które cechują się niska zawartością skrobi. W efekcie w diecie nie mogą znaleźć się ziemniaki i rośliny strączkowe.

Previous post Walka z nadwagą jaki najlepszy sposób ?
Next post Jak chronić się przed osteoporozą