Drogocenna kasza

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wspaniałym pożywieniem może być kasza i jak wiele zalet niesie za sobą jej spożywanie. Kasza dostarcza nam bowiem wielu cennych minerałów i witamin. Jest dość kalorycznym, ale bardzo wartościowym produktem, który poleca się szczególnie osobom dbającym o swoje zdrowie i piękną sylwetkę. Warto jest wprowadzić ją do swojego codziennego menu, ponieważ wspaniale oczyszcza ona nasze jelita i w ten sposób pobudza naszą wrodzoną formę odporności.
Największą zaletą kaszy jest to, że jest ona tania i łatwo dostępna. Można ją zakupić w każdym osiedlowym sklepie bez problemu. Bardzo łatwo się ją również przyrządza i nie trzeba jej długo gotować, ani pilnować.
Obecnie w naszych sklepach możemy spotkać różne kasze, nasze polskie, ale również te zagraniczne, bardziej egzotyczne, jak bul gur, czy kuskus. Wszystkie one są bardzo zdrowe i pożywne. Możemy jadać je na słodko lub na wytrawnie, w zależności od naszych indywidualnych upodobań. Kasze powinno się jadać w każdym wieku.

Previous post Najgorsze przekąski między posiłkami
Next post Czekolada – jak wpływ na cerę?