Nie licz na cudowne działanie tabletek

W sklepach, aptekach, drogeriach, na stronach internetowych nie brakuje cudownych tabletek na odchudzanie. Każda działa w cudowny sposób, pomaga nam schudnąć szybko i bez większego wysiłku. Chociaż wyrównaliśmy już nie jeden taki produkt, wciąż kupujemy kolejne wydając na to naprawdę duże pieniądze.
Cudowna tabletka na szczupłą sylwetkę nie istniała, nie istnieje i na pewno nie powstanie. Nie da się stracić wagi tylko dzięki tabletkom, mogą być tylko pewnego rodzaju wspomagaczem, a nie sposobem na utratę wagi.
Wiele osób ufa reklamom w mediach, zdjęcia wyretuszowane w programach uważamy za prawdziwe. Oczywiście problem tkwi w naszym lenistwie. Jesteśmy po prostu zbyt leniwi, żeby regularnie ćwiczyć i szukamy drogi na skróty, a tabletki wydają się być rozwiązaniem idealnym.
Musimy też pamiętać, ze każda tabletka w jakiś sposób obciąża nasz organizm. Jeśli przez dłuższy czas będziemy zażywać takie tabletki obciążymy nasza wątrobę, żołądek, czy inne organy, a to jak wiemy często kończy się naprawdę fatalnie.

Previous post Celiakia a alergia
Next post Dlaczego powinniśmy pić wodę