Nie zaniedbuj swojego wyglądu

Wygląd jest ważny, chociaż trzeba przyznać, że wiele mówi się ostatnio o tym, że to jak wyglądamy nie powinno być najważniejsze, wciąż jednak pierwsze wrażenie i to jak odbierają na inni jest bardzo ważne.
Zaniedbywanie się dotyczy wielu osób, również mężczyzn, a w zasadzie przede wszystkim. Ogromna liczba kobiet rywalizuje między sobą i to zmusza je do dbania o wygląd. W przypadku mężczyzn odgrywa to mniejszą rolę.
Wiele kobiet przestaje dbać o siebie po urodzeniu dziecka. Nie chodzi tutaj tylko o wygląd, ale również sylwetkę i zdrowy tryb życia. Brak czasu dla siebie sprawia, że kobieta przestaje zdrowo się odżywiać, a do tego nie uprawia sportu. Sam wygląd tez jest bardzo zaniedbywany. Oczywiście media kreują nowoczesną młodą mamę, która dba o siebie, ale wciąż dla wielu kobiet jest to bariera do niepokonania, a przecież chodzi oto, aby wyglądać promiennie, ale przede wszystkim żyć zdrowo przez wiele długich lat dla swojego dziecka, jak również tych, które może kiedyś się pojawią na świecie.

Previous post Regularność to podstawa
Next post Małe zmiany żywieniowe dające wielki efekt