Pij dużo wody z cytryną

Nie od dziś wiadomo, że woda to najzdrowszy wybór, a cytryna przyspiesza nasz metabolizm, po za tym zawiera witaminę C, która jest potrzebna naszemu organizmowi. Połączenie wody z cytryną jest rozwiązaniem idealnym, nie tylko dla osób, które dbają o linię. Oczywiście musimy tutaj zaznaczyć, że chodzi o zwykłą wodę z cytryną, ewentualnie z dodatkiem mięty, ale bez cukru i słodzików.
Czytając porady na temat przyspieszania metabolizmu na pewno natkniemy się na wodę z cytryną. Niektórzy dietetycy zapewniają, że szklanka wody z cytryną na czczo wypita z samego rana znacznie przyspieszy nas metabolizm. Jeśli dodatkowo w ciągu dnia będziemy pić taka wodę w dużych ilościach utrata wagi będzie przebiegać dużo szybciej.
Woda z cytryną to nie tylko zdrowy, ale i dość atrakcyjny napój, bo ma przyjemny, orzeźwiający smak i jest świetną alternatywą dla zwykłe wody. Nie zawiera kalorii, pozytywnie wpływa na nasz organizm i co ważne dla wielu osób posiada smak. Trzeba tutaj zauważyć, że wiele osób nie pije dużo wody, bo ta nie ma żadnego smaku.

Previous post Zejdź z kanapy!
Next post Wybieranie właściwych dostawców