Relaksuj się nie tylko przed telewizorem

Wieczór na kanapie przed telewizorem uważamy za jeden z najlepszych sposobów na relaks. Wino, przekąski, dobry film i zero zmartwień. Od czasu do czasu należy się nam taki odpoczynek, ale pamiętajmy, że aktywne spędzanie czasu też jest idealnym sposobem na relaks.
Nie każdy lubi biegać, czy wyciskać z siebie siódme poty na siłowni i nikt do tego nikogo nie zmusza, ale jazda na rowerze, gry drużynowe, czy zwykły spacer to świetny sposób na relaks w górnie rodzinnym.
Zamiast siedzieć przed telewizorem z piwem w ręku wsiądźmy na rower. Dotlenimy swój organizm, który zacznie wytwarzać hormon szczęścia. Od razu zmienimy nasze spojrzenie na świat i zapomnimy o tym, co nas dręczy.
Musimy tez pamiętać, że piwo i chipsy to najkrótsza droga do otyłości. Jeśli, więc chcemy temu zapobiec, unikajmy wieczorów na kanapie, zwłaszcza, gdy na dworze jest piękna pogoda. Na pewno będzie jeszcze nie jeden wieczór, gdy wyjście na zewnątrz będzie wykluczone. Korzystajmy z tego, co daje nam piękna pogoda lub wybierzmy się na badane.

Previous post Wykonywanie badań lekarskich
Next post Kuracja oczyszczająca organizm