Skąd się biorą problemy z cerą

Masz już 25, 30, a może nawet 35 lat i wciąż pojawia się u ciebie trądzik, często nie dotyczy on tylko twarzy, ale również ramion, pleców, czy nawet pośladków? Takie problemy wcale nie są odosobnione, ale nie należy ich bagatelizować, bo to problem, który wcale nie zniknie z wiekiem.
Jeśli jesteś kobieta i na twojej twarzy wypryski pojawiają się tuż przed okresem to w zasadzie nie wiele możesz na to poradzić. Tutaj w grę wchodzą hormony i ich regulacja nie koniecznie przyniesie zmiany. Niektóre kobiety z tego powodu zażywają tabletki antykoncepcyjne, trzeba jednak wiedzieć, że efekt może być przeciwny do oczekiwanego i tych krostek będzie jeszcze więcej.
Wiele problemów z cerą wiąże się z tym, że jemy niezdrowo lub produkty, które nam nie służą, ale bardzo często jest to tez kwestia nieprawidłowego działania naszych organów wewnętrznych, które w ten sposób dają o sobie znać. Bardzo często również toksyny w taki właśnie sposób objawiają się na naszej twarzy. Kilkudniowy detoks może okazać się bardzo pomocny w walce z krostami na twarzy.

Previous post Woda w naszej diecie
Next post Jak zapobiec cukrzycy