Smukła sylwetka do osiągnięcia

Wydaje Ci się, że nie dasz rady, bo to za duże poświęcenie, a ty nie umiesz być na diecie, dodatkowo aktywność fizyczna jest Ci zupełnie obca? Nie przejmuj się, na pewno dasz radę zwalczyć zbędne kilogramy i osiągnąć piękną sylwetkę, musisz tylko naleźć motywację.
Wiele kobiet mówi, że najlepsza motywacją są zdjęcia innych szczupłych kobiet, ale po pewnym czasie nawet takie widoki na nas nie działają, inne zaznaczają, że najlepszą motywacją jest swoje odbicie w bikini lub za ciasne spodnie. Tak naprawdę każda musi znaleźć sobie jakieś odniesienie, motywację, która zachęci ją do działania.
Smukłą sylwetka nie musi pozostawać tylko naszym marzeniem, każdy jest w stanie wysmuklić sowie ciało, a wystarczy zmienić swoje nawyki. Zamiast małego śniadania, drożdżówki w pracy i wielkiej kolacji zmień to na regularne posiłki wypełnione witaminami. Od razu poczujesz różnicę. Gazowane napoje zamień na wodę lub świeżo wyciskane soki, a o przekąskach miedzy posiłkami w ogóle zapomnij.
Pamiętaj, że najtrudniejsze są początki, dlatego na początku unikaj imprez, gdzie serwuje się chipsy i dużo piwa. Potem takie dodatki będą dla Ciebie zupełnie obojętne.

Previous post Otyłość u dzieci
Next post Pierwsze kroki na diecie