Sposoby na zgrabną pupę

Zgrabne, krągłe pośladki to marzenie wielu kobiet. Żyjemy bowiem w czasach, w których stopniowo odchodzi się od ideału kościstych, niepewnie kroczących po wybiegach, wychudzonych modelek, których wskaźnik BMI niebezpiecznie spada. Dziś w modzie wydają się być kobiece kształty – atrakcyjne krągłości, będące wyrazem kobiecości.
O ile w rozmiar biustu bez interwencji chirurga trudno ingerować – do dyspozycji przedstawicielek płci pięknej pozostają bowiem jedynie optyczne sposoby powiększania piesi i bielizna typu push up, to istnieją sprawdzone i domowe sposoby na poprawę wyglądu pośladków i uzyskanie apetycznej pupy.
Przede wszystkim – postawmy na aktywność fizyczną. Umięśnionym pośladkom sprzyjają przede wszystkim przysiady. W Internecie znaleźć można sportowe wyzwania, oparte na stu powtórzeniach przysiadów dziennie – już po miesiącu widać pierwsze efekty! Pupa jest jędrniejsza, nieco podniesiona i bardziej krągła. Jeśli przysiady przypadną nam do gustu, warto także pokusić się o inne zestawy ćwiczeń na pośladki, również dostępne online.

Previous post Dobre tłuszcze w diecie
Next post sok z buraków;