Zamiast tabletek postaw na zioła

Tabletki są wszędzie i każdy zachęca nas do ich brania. Gdy idziemy do lekarza dostajemy receptę na setki tabletek. Niestety biorąc je bardzo obciążamy naszą wątrobę i wcale nie poprawiamy stanu swojej skóry, włosów, czy paznokci.
Suplementy diety są bardzo popularne i według zapewnień producentów mogą poprawić kondycję naszych włość, paznokci, skóry i działania naszych organów. Ale tak naprawdę najlepsze suplementy rosną na polach, ponadto są zdrowe i idealnie działają na nasz organizm.
Zamiast faszerować się suplementami powinniśmy wybrać zioła, które też znajdują się w takich tabletkach, chociaż skondensowane. To, co najważniejsze to fakt, że w tabletkach nie ma takiej ilości dobrych składników, jak w samych ziołach.
Informacje o ziołach znajdziemy na ich opakowaniach w aptekach, ale również w wielu poradnikach. Bratek świetnie pomaga na kondycje skóry i paznokcie, rumianek uspokaja, ale również działa rozkurczowo. Pokrzywa oraz skrzyp poprawiają funkcje nerek. Tak naprawdę łącząc różne zioła możemy zapewnić sobie zdrowie przez lata.

Previous post Co robić, aby nie utyć
Next post Nie odmawiaj sobie przyjemności